UWAGA!

W okresie od 26 czerwca do 1 września

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Opolu czynna:

Poniedziałek – piątek 8.00-15.00,

soboty – nieczynne

 

Informujemy, że w dniach 23-25 sierpnia Filia PBW w Brzegu będzie nieczynna. Przepraszamy za niedogodności.

 

 


 

Tworzenie lapbooka w Zespole Szkół nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu.

DSCN1418

DSCN1418
Uczniowie klas I ZS nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu wzięli udział w zajęciach czytelniczych poświęconych tworzeniu lapbooka, które odbyły się 17 marca br.

Zapoznali się z tą ciekawą metodą aktywizującą w czytaniu i przyswajaniu wiedzy oraz w rozumieniu tekstu. W części warsztatowej wykonali w grupach własne lapbooki. Wykorzystali do ich stworzenia przygotowane wcześniej szablony, materiały tekstowe, dekoracyjne itp. Zapraszamy do obejrzenia efektów pracy uczniów.

GALERIA

Jako tako czyli jak to po japońsku ... - warsztaty czytelnicze


image009   28 września  br. uczniowie z klasy III a z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 16 w Opolu uczestniczyli w pierwszych zajęciach czytelniczych z cyklu ,,Bajkopodróżowanie świata poznawanie". Podróż literacka odbyła się do Japonii, następna będzie do Włoch.

Więcej…

PARTNERZY

Odsłon artykułów:
6332039