UWAGA!

W okresie od 26 czerwca do 1 września

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Opolu czynna:

Poniedziałek – piątek 8.00-15.00,

soboty – nieczynne

 

Informujemy, że w dniach 23-25 sierpnia Filia PBW w Brzegu będzie nieczynna. Przepraszamy za niedogodności.

 

 


 

Walentynki tuż... tuż...

IMG 3631

IMG 3631
W dniach 8 i 9 lutego 2017 r., odbyły się zajęcia czytelnicze dla dzieci z kędzierzyńsko-kozielskich szkół: Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 oraz Publicznej Szkoły Podstawowej nr 15 Zespołu Szkół Miejskich nr 2.

W ramach zajęć dzieci zapoznały się z obchodami Walentynek w Polsce i na świecie oraz wysłuchały informacji o św. Walentym - patronie zakochanych i chorych na epilepsję. Następnie odbyło się wspólne czytanie wierszyków o tematyce miłosnej. Uczniowie dowiedzieli się również, jak obchodzone są śluby i wesela w różnych częściach świata. Na koniec dzieci rozwiązały quiz i pokolorowały kolorowankę, związaną z tematem spotkania. Serdecznie dziękujemy uczniom i nauczycielom za aktywny udział w zajęciach. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

GALERIA

Jako tako czyli jak to po japońsku ... - warsztaty czytelnicze


image009   28 września  br. uczniowie z klasy III a z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 16 w Opolu uczestniczyli w pierwszych zajęciach czytelniczych z cyklu ,,Bajkopodróżowanie świata poznawanie". Podróż literacka odbyła się do Japonii, następna będzie do Włoch.

Więcej…

PARTNERZY

Odsłon artykułów:
4933966